Miał ochotę na chipsy, a był na kwarantannie. Do sklepu wysłał więc… psa


Pewien Meksykanin objęty kwarantanną domową wysłał swojego psa rasy chihuahua po chipsy. Jak z zadaniem poradził sobie niewielkich rozmiarów czworonóg?

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią wchodzą kolejne obostrzenia dotyczące przemieszczania się. Zakaz opuszczania domu dotyczy wszystkich – poza takimi wyjątkami jak pójście do pracy, na zakupy czy spacer z psem. Jednak zakaz jest rygorystyczny zwłaszcza w stosunku do osób objętych kwarantanną. Pewien Meksykanin, Antonio Muñozow, który z powodu koronawirusa musiał pozostać w izolacji, postanowił obejść nałożone obostrzenia, ale tak, aby nie złamać zakazu. Kiedy po trzech dniach kwarantanny naszła go ochota na chipsy, wysłał po nie swojego psa! Jak z tym zadaniem poradził sobie jego pupil?

Wysłał psa po chipsy

Antonio Muñozow jest mieszkańcem meksykańskiej miejscowości Lomas de San Martin, a także opiekunem psa rasy chihuahua. Po trzech dniach kwarantanny mężczyzna nabrał ochoty na cheetosy. Z racji tego, że z oczywistych względów nie mógł wyjść po nie sam, wyprawił w tym celu swojego pupila. Sklep, do którego miał się udać pies, znajduje się po drugiej stronie ulicy. Całą historią z wyprawy mężczyzna podzielił się na swoim Facebooku. Post udostępniło ponad 250 tysięcy osób.

Día tres de la cuarentena Yo quería mis chetos ????????????

Opublikowany przez Antoniona Muñoza Środa, 18 marca 2020

Jak z tym zadaniem poradziła sobie chihuahua?

Antonio Muñozow do obroży pupila przyczepił pieniądze, a także kartkę z informacją dla sprzedawcy:

Dzień dobry, panie sprzedawco. Proszę, sprzedaj mojemu psu paczkę pomarańczowych cheetosów, nie czerwonych – są za ostre. Za obrożą ma 20 pesos. Uwaga: ugryzie, jeśli nie zostanie dobrze potraktowany. Twój sąsiad z naprzeciwka – napisał Antonio Muñozow.

Chociaż chihuahua początkowo wydawała się zdezorientowana przydzielonym jej zadaniem, to ostatecznie podeszła do jego realizacji całkowicie poważnie.

Na dowód udanej transakcji mężczyzna załączył zdjęcia pupila z drogi powrotnej ze sklepu. Możemy na nich zobaczyć, jak pies przechodzi przez ulicę, trzymając w pyszczku paczkę cheetosów. Pomarańczowych!

źródło: www.boredpanda.com | zdjęcie główne: www.facebook.com/ckarlozm

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments