Psy.pl

reklama

Wyszukiwarka

Obaszar wyszukiwania
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Forum

Kącik adopcyjny

Tagi

Rasy

Przy tych psach zapomnij o śnie. 5 ras, które najgłośniej chrapią

Nie od dziś wiadomo, że właściciele psów dzielą się na tych, którzy śpią ze swoimi zwierzętami i na tych, którzy się do tego nie przyznają. Są jednak rasy psów, koło których po prostu spać się nie da. W dzień słodkie psiaki, w nocy – niczym popularny Shrek – zamieniają się w charczące potwory. Poznajcie 5 ras, które chrapią tak, że nie da się spać!

5 ras psów, które już nie istnieją

Prawie każdy z nas ma jakąś rasę psa, którą lubi, która mu się podoba – czy to z wyglądu, czy z charakteru. Trudno więc nam sobie wyobrazić, że taka rasa wymiera. Co innego, gdy chodzi o rzadkie gatunki dzikich zwierząt, o takich przypadkach słyszymy dość często. Ale psy, nasze kochane pupile? A jednak, niektóre rasy istniały jeszcze kilkadziesiąt lat temu, choć dziś pewnie niewielu potrafiłoby je nazwać.

Urocze miniaturki – plusy i minusy małych psów

Psy miniaturowe różnią się od tych dużych nie tylko wyglądem. Co warto o nich wiedzieć?

Buldożki spotkają się po raz XVIII

Masa skóry, wielkie uszy i krępe ciało... Reakcje na ich oryginalną fizjonomię bywają skrajne – od zachwytu, poprzez śmiech, aż do strachu. Choć ich uroda może być dyskusyjna, to na pewno nikt nie odmówi im swoistego wdzięku. Buldogi francuskie, bo o nich mowa, już po raz XVIII spotkają się w Warszawie.

5 ras do domu z ogrodem

Mieszkasz w domu z ogródkiem i chciałbyś mieć poczucie bezpieczeństwa? Doradzamy, jaki pies wyrośnie na twojego stróża.

Zlot niebiańskich psów

Nazwa tej rasy bywa myląca. „Maltańczyk” nie oznacza bowiem psa o wyspiarskim pochodzeniu, ale niebo albo port. O tym, że są to psy o niebiańskim wyglądzie i równie wspaniałym charakterze, najlepiej wiedzą ich właściciele, którzy wraz ze swoimi pupilami spotkali się na drugim już zlocie miłośników tej rasy.

Labrador najpopularniejszy od ćwierćwiecza

Już 25. raz z rzędu labrador retriever został najpopularniejszą rasą w Stanach Zjednoczonych według rankingu American Kennel Club podsumowującego 2015 rok. Jeszcze nigdy jedna rasa nie utrzymywała się na prowadzeniu tak długo!

5 ras do małego mieszkania

Marzysz o psie, ale masz małe mieszkanie? Specjalnie dla ciebie wybraliśmy rasy, którym niewielki metraż zupełnie nie przeszkadza.

Rasy dla rodziny - rodzinni pupile

Poznajcie psy, które wniosą do waszych domów radość i energię.

Buldożki szalały na zlocie

Cyklicznie organizowane zloty wielbicieli buldożków francuskich cieszą się coraz większym powodzeniem. Dziesiątki psów tej rasy wraz z opiekunami przybyło 13 września na teren warszawskich Fortów Bema. Organizatorzy zapewnili uczestnikom zlotu wiele atrakcji. Ważnym elementem imprezy była możliwość wsparcia buldożków w potrzebie.