Przegląd tygodnia. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o tym, jak rozmawiać z weterynarzem i czym kierujemy się przy wyborze psa. Dowiedz się też, co wolontariusze zarzucają Schronisku na Paluchu.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

Od 18 października 2021 roku w sklepach sieci Biedronka możecie znaleźć nowy numer magazynu „Mój Pies i Kot”. Dodatkiem jest album top ras z naklejkami.


Nie tylko ciągną za uszy, wsadzają palce do oczu i podduszają przy przytulaniu. Jak dzieci nieodpowiedzialnych rodziców krzywdzą psy?


Od skutecznej komunikacji ze specjalistą zależy zdrowie zwierzaka! Jednak nie każdy opiekun psa potrafi rozmawiać z weterynarzem…


To był bieg o wszystko! Mały psiak rozpaczliwie gonił obce auto jak swoją jedyną szansę. W ten sposób sam znalazł sobie dom.


Zbyszek nie kierował się niczym, bo nie miał takiej możliwości – został postawiony przed faktem dokonanym. Diana wybrała – pod wpływem impulsu, tego najbiedniejszego i niechcianego.


Problemy „Palucha” zamiatane są pod dywan – mówią wolontariusze. W raporcie wspominają m.in. o zaniedbanej infrastrukturze i okaleczonych zwierzętach. Niektóre z nich, jak na przykład suczka Ofka, umierają w męczarniach.


Czy to jeszcze miłość, czy już obsesja? Oto 5 sygnałów świadczących o tym, że cały twój świat kręci się wokół psa i masz na jego punkcie prawdziwą obsesję.


O psie, który wykonuje wyborowe piruety i uśmiecha się na przywitanie – opowiada Honorata Skarbek.


Planujesz powiększyć rodzinę o czworonoga? Oto kilka aspektów życia z psem, o których mogłeś nie słyszeć… A powinieneś!


Kto i dlaczego obcina psom palce? Policja szuka sprawcy szokujących zdarzeń, do jakich dochodzi w Białobrzegach.

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments